مشاور، طراح و مجری سیستم‌های نظارت تصویری، اکسس کنترل و دوربین مداربسته

ویژگی‌های منحصربه‌فرد محصول جدید HD هوشمند i-PRO، یک سیستم حفاظتی کارآمد و رضایت‌بخش

کیفیت فوق‌العاده تصویر

یکی از قابلیت‌های مهم دوربین‌های 4K فوق HD، ارائه¬ی تصاویری با رزولوشن 27 برابر دوربین‌های آنالوگ (VGA)، 9 برابر HD استاندارد (720×1280) و 4 برابر HD کامل (1080×1920) است؛ بدین معنا که هنگام بزرگ‌نمایی بخشی از تصویر، جزئیات را با وضوح بیشتری خواهید دید. لنز دوربین‌های 4K پاناسونیک با عملکرد کارآمد، تصاویری را با رزولوشن بالا و یکنواخت از مرکز تا گوشه‌ها ثبت می‌کند.

مانیتورینگ فضاهای گسترده، با یک دوربین مداربسته و زاویه‌ی دید گسترده 100 درجه

یک دوربین 4K به تنهایی می‌تواند منطقه‌ای وسیع را به‌طور کامل مانیتور کند. این ویژگی به شما امکان می‌دهد ضمن کاهش تعداد کل دوربین‌ها، نقاط کور را نیز حذف کنید. گفتنی است امکان مانیتورینگ، افزون بر زوایای افقی و عمودی، در عمق تصویر نیز وجود دارد. در حقیقت، محدوده‌ی گسترده‌ی تصویربرداری دوربین 4K با کیفیت بالا، در مقایسه با دوربین‌های عادی، باعث می‌شود تعداد دوربین‌های مورد نیاز شما برای مانیتورینگ فضا، به‌ویژه در محوطه‌هایی مانند پارکینگ، استادیوم و غیره کاهش یابد. در نتیجه، این ویژگی کاهش هزینه‌های خرید، نصب، تعمیر و نگهداری دوربین‌ها، کاهش تعداد مانیتورهای مورد نیاز در اتاق کنترل و کاهش قابل ملاحظه‌ی هزینه‌های نهایی را برای شما به دنبال خواهد داشت.

نصب آسان

دوربین‌های 4K فوق HD متناسب با فضای مورد استفاده، دارای طراحی‌های گوناگونی برای کاهش زمان نصب هستند. همچنین، طوری طراحی شده‌اند که بتوانند در محلی معین، به جهت مشخصی اشاره کنند.

لنز با زوم پرقدرت X6 با زاویه دید 100 درجه

شرکت پاناسونیک با استفاده از سیستم لنز 3 درایو، لنز دوربین‌های 4K را با زوم اپتیکال پرقدرت X 6 با زاویه‌ی دید 100 درجه استانداردسازی کرده است؛ لنزی که روش تولید و طراحی اپتیکی بسیار مشکلی دارد و قادر به ضبط تصویر با گستره‌ای وسیع است. این ویژگی اجازه می‌دهد فضاهای خارجی به‌طور مؤثری تحت پوشش دوربین قرار بگیرند. گفتنی است، محدوده‌ی زاویه دید در محلی که دوربین در آن نصب شده، قابل تنظیم است.

آمادگی نور کم

دوربین‌های 4K فوق HD قادرند در نور بسیار کم، تصاویر رنگی ضبط کنند. در شرایط تاریک‌تر نیز، دوربین از تابع وارونه‌ی تک‌رنگی برای سوئیچ به تصاویر سیاه و سفید استفاده می‌کند. شرکت پاناسونیک برای شرایط نور صفر نیز تمهیداتی اندیشیده است؛ دوربین 4K می‌تواند تصاویر را با استفاده از LEDهای مادون قرمز که در آن کار گذاشته شده است، ثبت کند.

تابع چیدن تصاویر

به کمک دوربین‌های 4K فوق HD می‌توانید تصاویر به دست‌آمده از یک محوطه را انتخاب کنید، بچینید و نمایش دهید. برای نمونه، شما می‌توانید مکان‌هایی با اولویت بالای مانیتورینگ، نظیر ورودی پارکینگ یا کریدور را برای مشاهده راحت‌تر انتخاب کنید، تصویر کلی را مشاهده و بر مکان‌های خاص تمرکز کنید. در دوربین‌های PTZ، زمانی که لنز در یک جهت نشانه رفته است، مکان‌های دیگر در همان لحظه، خارج از دید هستند؛ اما دوربین‌های 4K می‌توانند کل فضا را در حالی که بر بخش‌های مورد نظر شما تمرکز بیشتری دارند، نمایش دهند.

تصاویر تله 17 درجه

امکان مانیتورینگ افراد یا جمعیت را از راه دور فراهم می‌کند.

سیستم لنز 3 موتوره اختصاصی پاناسونیک

دوربین i-Pro TRUE 4K NW مجهز به سیستم لنز 3 موتوره اختصاصی پاناسونیک است؛ یعنی هم‌زمان، 2 موتور برای لنزهای زوم و یک موتور برای لنز فوکوس دارد. برخورداری از 3 لنز با قابلیت حرکت به‌طور مستقل، به دلیل نیاز به فضای کمتر، این امکان را فراهم می‌کند که دوربین و لنز در بدنه‌ی استاندارد جانمایی شوند.

رزولوشن تصفیه‌شده و کنتراست فوق‌العاده برای تصویربرداری سطح بالا

برای ارائه‌ی تصاویری با وضوح عالی، 12 لنز در 4 گروه در دوربین‌های 4K فوق HD تعبیه شده‌اند تا رزولوشنی فوق‌العاده را در همه‌ی بخش‌های تصویر، از مرکز تا کناره‌ها، شاهد باشیم که دقت بیشتری را ممکن می‌سازند و سیستم لنز فشرده‌تری را می‌طلبند. افزون بر این، همه لنزهای این دوربین‌ها شیشه‌ای هستند؛ در حالی که لنزهای انحنادار برای کاهش ابیراهی (اثراپتیکی مشاهده‌شده در قطعات اپتیکی که باعث نقص در تصویر ارائه‌شده می‌شود) به‌طور گسترده‌ای در زوایا به کار رفته‌اند.
کلام آخر این که تصاویر واضح، رزولوشن بالا و رنگ زیبا، همگی یک جا با موفقیت کامل در دوربین‌های 4K True گرد هم آمده‌اند تا آنها را به کارآمدترین و رضایت‌بخش‌ترین سیستم‌های نظارت تبدیل کنند.

عضویت در خبرنامه

ارتباط با ما

نشانی: تهران، خیابان مطهری، بعد از خیابان قائم‌مقام، خیابان گلریز، شماره 2، واحد 8
تلفن: 22276534-021   22255495-021     info 'at' sahba-co 'dot' com