ورود ثبت

ورود به سایت

نام کاربری *
گذرواژه *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است.
نام *
نام کاربری *
گذرواژه *
تکرار گذرواژه *
پست الکترونیک *
تکرار پست الکترونیک *

تماس با ما     02122255495 / 02122276534

مجری بزرگترین پروژه‌های سیستم دوربین مداربسته کشور طی پنج سال اخیر اپلیکیشن Panasonic Guide؛ حرف آخر در مناقصات مشاوره، طراحی و پیاده‌سازی سیستم تلفنی VOIP پیاده‌سازی زیرساخت شبکه‌های LAN و WAN سیستم‌های تشخیص نفوذ و هوشمندسازی

مجری بزرگترین پروژه‌های سیستم دوربین مداربسته کشور طی پنج سال اخیر

سایت مرکزی بانک ملی شامل 14 ساختمان (بیمارستان مرکزی، خزانه مرکزی، ساختمان مدیریت، شعبه مرکزی و…) که توسط 24 سرور، 200 کیلومتر کابل‌کشی، 75 کیلومتر لوله گذاری و حدود 1000 دوربین مداربسته تجهیز شده است.

اپلیکیشن Panasonic Guide؛ حرف آخر در مناقصات

با این اپلیکیشن‏ می‌توانید در هر شرایطی به مشخصات فنی محصولات دوربین مداربسته پاناسونیک دسترسی داشته و این محصولات را باهم مقایسه کنید.

مشاوره، طراحی و پیاده‌سازی سیستم تلفنی VOIP

از طریق سیستم voip می‌توانید تماس‌های تلفنی خود را، در هر جایی که به اینترنت متصل است به صورت خودکار دریافت نمایید.

پیاده‌سازی زیرساخت شبکه‌های LAN و WAN

این شرکت با سابقه‌ای طولانی و تجربه‌ای ارزشمند در حوزه فن‌آوری اطلاعات و همچنین بهره‌گیری از تیمی جوان و کارآزموده، جنبه‌های مختلف نیازهای مشتریان را بررسی و راهکارهای عملی مطابق با آن را معرفی و اجرایی می‌کند.

سیستم‌های تشخیص نفوذ و هوشمندسازی

کنترل و نظارت بر تجهیزات مکانیکی و الکتریکی (مانند تهویه، روشنایی، سیستم قدرت، سامانهٔ آتش‌نشانی و ایمنی) در داخل ساختمان‌ها

برخی از مشتریان ما

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg

مشاوره

بعد از درخواست کارفرما و تعیین بودجه، برای انتخاب بهترین دوربین مداربسته، از مشاوره رایگان بهره‌مند خواهید شد. هدف ما، کاهش هزینه‌های مشتری است.

فروش

شرکت صهبا، یک شرکت فعال در زمینه‌ی تجهیزات مداربسته و سیستم‌های حفاظتی است که تمام کالاهای خود را با برگه‌ی رسید، شماره‌ی سریال و گارانتی ارائه می‌دهد.

اجرای پروژه

پس از تأمین قطعات و اقلام مصرفی پروژه و تعیین زمان لازم برای نصب و راه‌اندازی سیستم نظارت تصویری، اقدام به اجرای پروژه با بهترین کیفیت خواهیم کرد.

خدمات و پشتیبانی

پس از نصب و راه‌اندازی سیستم دوربین مداربسته، اطلاعات لازم و مفید در اختیار شما قرار خواهد گرفت و پرسنل و کارکنان شما از آموزشگاه رایگان بهره‌مند خواهند شد.

دوربین مداربسته 4k پاناسونیک

دوربین‌های جدید مدار بسته 4K پاناسونیک

کیفیت فوق‌العاده تصویر

یکی از قابلیت‌های مهم دوربین‌های 4K فوق HD، ارائه¬ی تصاویری با رزولوشن 27 برابر دوربین‌های آنالوگ (VGA)، 9 برابر HD استاندارد (720×1280) و 4 برابر HD کامل (1080×1920) است؛ بدین معنا که هنگام بزرگ‌نمایی بخشی از تصویر، جزئیات را با وضوح بیشتری خواهید دید. لنز دوربین‌های 4K پاناسونیک با عملکرد کارآمد، تصاویری را با رزولوشن بالا و یکنواخت از مرکز تا گوشه‌ها ثبت می‌کند.

مانیتورینگ فضاهای گسترده، با یک دوربین مداربسته و زاویه‌ی دید گسترده 100 درجه

یک دوربین 4K به تنهایی می‌تواند منطقه‌ای وسیع را به‌طور کامل مانیتور کند. این ویژگی به شما امکان می‌دهد ضمن کاهش تعداد کل دوربین‌ها، نقاط کور را نیز حذف کنید. گفتنی است امکان مانیتورینگ، افزون بر زوایای افقی و عمودی، در عمق تصویر نیز وجود دارد. در حقیقت، محدوده‌ی گسترده‌ی تصویربرداری دوربین 4K با کیفیت بالا، در مقایسه با دوربین‌های عادی، باعث می‌شود تعداد دوربین‌های مورد نیاز شما برای مانیتورینگ فضا، به‌ویژه در محوطه‌هایی مانند پارکینگ، استادیوم و غیره کاهش یابد. در نتیجه، این ویژگی کاهش هزینه‌های خرید، نصب، تعمیر و نگهداری دوربین‌ها، کاهش تعداد مانیتورهای مورد نیاز در اتاق کنترل و کاهش قابل ملاحظه‌ی هزینه‌های نهایی را برای شما به دنبال خواهد داشت.

نصب آسان

دوربین‌های 4K فوق HD متناسب با فضای مورد استفاده، دارای طراحی‌های گوناگونی برای کاهش زمان نصب هستند. همچنین، طوری طراحی شده‌اند که بتوانند در محلی معین، به جهت مشخصی اشاره کنند.

لنز با زوم پرقدرت X6 با زاویه دید 100 درجه

شرکت پاناسونیک با استفاده از سیستم لنز 3 درایو، لنز دوربین‌های 4K را با زوم اپتیکال پرقدرت X 6 با زاویه‌ی دید 100 درجه استانداردسازی کرده است؛ لنزی که روش تولید و طراحی اپتیکی بسیار مشکلی دارد و قادر به ضبط تصویر با گستره‌ای وسیع است. این ویژگی اجازه می‌دهد فضاهای خارجی به‌طور مؤثری تحت پوشش دوربین قرار بگیرند. گفتنی است، محدوده‌ی زاویه دید در محلی که دوربین در آن نصب شده، قابل تنظیم است.

آمادگی نور کم

دوربین‌های 4K فوق HD قادرند در نور بسیار کم، تصاویر رنگی ضبط کنند. در شرایط تاریک‌تر نیز، دوربین از تابع وارونه‌ی تک‌رنگی برای سوئیچ به تصاویر سیاه و سفید استفاده می‌کند. شرکت پاناسونیک برای شرایط نور صفر نیز تمهیداتی اندیشیده است؛ دوربین 4K می‌تواند تصاویر را با استفاده از LEDهای مادون قرمز که در آن کار گذاشته شده است، ثبت کند.

تابع چیدن تصاویر

به کمک دوربین‌های 4K فوق HD می‌توانید تصاویر به دست‌آمده از یک محوطه را انتخاب کنید، بچینید و نمایش دهید. برای نمونه، شما می‌توانید مکان‌هایی با اولویت بالای مانیتورینگ، نظیر ورودی پارکینگ یا کریدور را برای مشاهده راحت‌تر انتخاب کنید، تصویر کلی را مشاهده و بر مکان‌های خاص تمرکز کنید. در دوربین‌های PTZ، زمانی که لنز در یک جهت نشانه رفته است، مکان‌های دیگر در همان لحظه، خارج از دید هستند؛ اما دوربین‌های 4K می‌توانند کل فضا را در حالی که بر بخش‌های مورد نظر شما تمرکز بیشتری دارند، نمایش دهند.

تصاویر تله 17 درجه

امکان مانیتورینگ افراد یا جمعیت را از راه دور فراهم می‌کند.

سیستم لنز 3 موتوره اختصاصی پاناسونیک

دوربین i-Pro TRUE 4K NW مجهز به سیستم لنز 3 موتوره اختصاصی پاناسونیک است؛ یعنی هم‌زمان، 2 موتور برای لنزهای زوم و یک موتور برای لنز فوکوس دارد. برخورداری از 3 لنز با قابلیت حرکت به‌طور مستقل، به دلیل نیاز به فضای کمتر، این امکان را فراهم می‌کند که دوربین و لنز در بدنه‌ی استاندارد جانمایی شوند.

رزولوشن تصفیه‌شده و کنتراست فوق‌العاده برای تصویربرداری سطح بالا

برای ارائه‌ی تصاویری با وضوح عالی، 12 لنز در 4 گروه در دوربین‌های 4K فوق HD تعبیه شده‌اند تا رزولوشنی فوق‌العاده را در همه‌ی بخش‌های تصویر، از مرکز تا کناره‌ها، شاهد باشیم که دقت بیشتری را ممکن می‌سازند و سیستم لنز فشرده‌تری را می‌طلبند. افزون بر این، همه لنزهای این دوربین‌ها شیشه‌ای هستند؛ در حالی که لنزهای انحنادار برای کاهش ابیراهی (اثراپتیکی مشاهده‌شده در قطعات اپتیکی که باعث نقص در تصویر ارائه‌شده می‌شود) به‌طور گسترده‌ای در زوایا به کار رفته‌اند.
کلام آخر این که تصاویر واضح، رزولوشن بالا و رنگ زیبا، همگی یک جا با موفقیت کامل در دوربین‌های 4K True گرد هم آمده‌اند تا آنها را به کارآمدترین و رضایت‌بخش‌ترین سیستم‌های نظارت تبدیل کنند.

مناقصات دوربین مداربسته

مقالات دوربین مداربسته

آشنایی با تکنولوژی‌های روز دنیا در زمینه دوربین مداربسته و تجهیزات وابسته
مقالات دوربین مداربسته

اخبار شرکت صهبا

تازه‌ترین رویدادها و خدمات شرکت صهبا
اخبار شرکت صهبا

تقویم نمایشگاهی

تقویم نمایشگاهی تجهیزات و فناوری‌های تجهیزات امنیتی در جهان
تقویم نمایشگاهی

مناقصات دوربین مداربسته

لیست کاملی از آخرین مناقصات کشوری در زمینه تجهیزات نظارت تصویری و دوربین مداربسته
مناقصات دوربین مداربسته

برندهای دوربین مداربسته شرکت صهبا

دوربین مداربسته پاناسونیک
دوربین مداربسته بوش
دوربین مداربسته اکسیس
دوربین مداربسته آیدیس
کاور دوربین مداربسته ویدئوتک
راه‌حل‌های امنیتی هوشمند ساتل

عضویت در خبرنامه

ارتباط با ما

نشانی: تهران، خیابان مطهری، خیابان قائم‌مقام، کوچه دوم، شماره 7، واحد 5
تلفن: 22276534-021   22255495-021     info 'at' sahba-co 'dot' com