ورود ثبت

وارد اکانت خودتان بشوید

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار

اکانت خودتان را ایجاد کنید

فیلد هایی که دارای علامت ( * ) هستند باید تکمیل شوند
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تایید رمز عبور *
آدرس پست الکترونیک *
تایید آدرس پست الکترونیک *

تماس با ما     02122255495 / 02122276534

مجری بزرگترین پروژه‌های سیستم دوربین مداربسته کشور طی پنج سال اخیر
سایت مرکزی بانک ملی شامل 14 ساختمان (بیمارستان مرکزی، خزانه مرکزی، ساختمان مدیریت، شعبه مرکزی و…) که توسط 24 سرور، 200 کیلومتر کابل‌کشی، 75 کیلومتر لوله گذاری و حدود 1000 دوربین مداربسته تجهیز شده است.
با کمک اپلیکیشن Panasonic Guide مشخصات دوربین‌های مداربسته پاناسونیک را مشاهده و باهم مقایسه کنید.
با این اپلیکیشن‏، کاربر تحت هر شرایطی می‌تواند به مشخصات و اطلاعات فنی محصولات پاناسونیک دسترسی داشته باشد.
فروش و پشتیبانی برندهای معتبر دوربین‌های مداربسته آنالوگ و تحت شبکه
فروش و پشتیبانی محصولات برندهای معتبر پاناسونیک Panasonic، بوش Bosch، سونی Sony، جی‌وی‌سی JVC، ژئوویژن Geo Vision، هایک‌ویژن Hikvision، ویدئوتک Videote و...
برگزاری کلاس‌های آموزشی پیشرفته
کارگاه‌های آموزشی تنظیمات ویژه، نحوه کارکرد، به‌روزرسانی و خطا گیری دوربین مداربسته

برخی از مشتریان ما

01.jpg02.jpg03.jpg04.jpg05.jpg06.jpg07.jpg08.jpg09.jpg10.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg

مشاوره

بعد از درخواست کارفرما و تعیین بودجه، برای انتخاب بهترین دوربین مداربسته، از مشاوره رایگان بهره‌مند خواهید شد. هدف ما، کاهش هزینه‌های مشتری است.

خدمات و پشتیبانی

پس از نصب و راه‌اندازی سیستم مداربسته، اطلاعات لازم و مفید در اختیار شما قرار خواهد گرفت و پرسنل و کارکنان شما از آموزشگاه رایگان بهره‌مند خواهند شد.

خدمات مشتریان دوربین مداربسته صهبا

فروش

شرکت صهبا، یک شرکت فعال در زمینه‌ی تجهیزات مداربسته و سیستم‌های حفاظتی است که تمام کالاهای خود را با برگه‌ی رسید، شماره‌ی سریال و گارانتی ارائه می‌دهد.

اجرای پروژه

پس از تأمین قطعات و اقلام مصرفی پروژه و تعیین زمان لازم برای نصب و راه‌اندازی سیستم نظارت تصویری، اقدام به اجرای پروژه با بهترین کیفیت خواهیم کرد.

دوربین ضد باران پاناسونیک

پاناسونیک برندی پیشرو و در فکر یک زندگی ایده‌آل

پاناسونیک با بهره‌گیری از سیستم بازاریابی عصبی سعی می‌کند همواره با درگیری حواس انسان و ایجاد حسی مطلوب در مشتریان، هم میزان رضایتمندی از محصولات خود را افزایش دهد و هم حس خوشایندی را در مصرف‌کننده ایجاد کند. برای درک این مسئله، مثالی می‌آوریم: فرض کنید پس از یک روز بارانی، هوا لطیف شده و حسی زیبا بر همه جا حاکم است. حال، اپراتور اتاق کنترلی را در نظر بگیرید که پس از بارش باران، با حس خوشایندی در حال مشاهده‌ی تصاویر دوربین‌های مداربسته است. قطعاً وجود قطرات باران روی صفحه و مشاهده تصویری مخدوش و بلوره شده، تمام حس زیبای اپراتور را از بین می‌برد و حس بد نسبت به روزهای بارانی و در پی آن، حس بد نسبت به برند در او ایجاد می‌شود. اینجاست که معجزه‌ی پاناسونیک آغاز می‌شود: تکنولوژی rain-wash coating این مشکل را مرتفع می‌کند و اجازه می‌دهد حس خوشایند یک روز بارانی همچنان پا برجا بماند. مشاهده‌ی تصاویری شفاف و واضح از دوربین مداربسته به معنای ایجاد حسی خوشایند در مشتری است که به دنبال آن، حس خوبی را نسبت به برند دوربین، یعنی پاناسونیک ایجاد می‌کند.
آنچه مسلم و بدیهی است، این است که پاناسونیک مانند برخی از برندها صرفاً ادعا نمی‌کند؛ بلکه آنچه را که به عنوان مزیت مطرح می‌کند، خود در شرایط سخت آزمایشگاهی می‌سنجد. امروزه ما 2 نوع ادعا در برندها داریم؛ یکی ادعاهای کاتالوگی که هر برند بدون اصالتی دارد و دیگری، ادعاهای واقعی که برند اصیل و نجیبی مانند پاناسونیک، نخست خود به دقت آنها را می‌آزماید و سپس مطرح می‌کند. از این رو، پاناسونیک همواره مدعی است که استاندارد منحصربه‌فرد خود را دارد. همان‌طور که می‌دانید، استاندارد یعنی حداقل‌های مورد قبول که بسیار هم مطلوب است؛ اما پاناسونیک به این حداقل‌ها راضی نیست و به استانداردهای فراتر از FCC و CE می‌اندیشد؛ به‌طوری که هم‌اکنون نیز حرکت به سوی آنها را آغاز کرده است.

تقویم نمایشگاهی

تقویم نمایشگاهی تجهیزات و فناوری‌های تجهیزات امنیتی در جهان

ببینید...

اخبار شرکت صهبا

تازه‌ترین رویدادها و خدمات شرکت صهبا

بخوانید...

مقالات دوربین مداربسته

آشنایی با تکنولوژی‌های روز دنیا در زمینه دوربین مداربسته و تجهیزات وابسته

بدانید...

برندهای دوربین مداربسته شرکت صهبا

دوربین مداربسته پاناسونیک
دوربین مداربسته بوش
دوربین مداربسته اکسیس
دوربین مداربسته آیدیس
کاور دوربین مداربسته ویدئوتک