ورود ثبت

ورود به سایت

نام کاربری *
گذرواژه *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است.
نام *
نام کاربری *
گذرواژه *
تکرار گذرواژه *
پست الکترونیک *
تکرار پست الکترونیک *
کد امنیتی *

قوانین و مقررات / درباره ما / تماس با ما    02122276534   -   02122255495

نصب دوربین مداربسته

شاید تنها تصوری که از نصب دوربین مداربسته در ذهنتان باشد، فقط کنترول مکان مورد نظر از نظر امنیت باشد. اما با پیشرفتهای که در تکنولژی دوربین مدار بسته در سالهای آخیر به وجود آمده، استفاده از این ابزار سودمند بسیار فراتر رفته. بطوری که با استفاده از دوربین مدار بسته میتوانید مزیتهای زیادی بدست آورید.

نصب دوربین مدار بسته برای چه کاری است؟

  • نصب دوربین مدار بسته برای جلوگیری از سرقت
  •  عملکرد کارکنان و نظارت بر روش کاری آنها
  •  نصب دوربین در مکانهای که حضور مستقیم انسان خطر آفرین است. مانند مکانهای که امکان وقوع آتش سوزی وجود دارد یا وجود حیوانات خطرناک باعث صدمه به انسان میشود، بهتر است که نصب دوربین مدار بسته را جدی تر گرفت.
  • مراقبت از افراد کم توان و یا کودکانی که به تنهایی در خانه هستند.
  • نصب دوربین مدار بسته در بخشهای حساس یک شرکت مانند بخش حسابداری، میتواند از ضرر و زیان مجموعه تا حدود زیادی جلو گیری کند.

نصب دوربین مدار بسته توسط چه کسی انجام میشود؟

نصب دوربین مداربسته توسط افراد غیر متخصص در این زمینه ممکن است  مشکلات جدی را به وجود بیاورد. چرا که در پروژه نصب دوربین مدار بسته توسط متخصصین، به نکات بسیار با اهمیتی دقت میشود که بدون شک افراد غیر حرفه ای آنها را در نظر نمیگیرد.

نصب دوربین مدار بسته در کجاها امکان پذیر است؟

در مکانهای عمومی میتواند یکی از گزینه های باشد که هیچ گونه منع قانونی ندارد. نصب دوربین مدار بسته در مکانهای خصوصی و یا ملکهای شخصی مورد تایید مراجع قانونی بوده.

موارد انتخاب دوربین مدار بسته خوب

همانطور که میدانید کیفیت بالایی هر چیزی میتواند دلیل خوبی برای انتخاب آن باشد. برای خرید و فروش دوربین مدار بسته چندین آپشن مهم وجود دارد که میتوانید یک خرید خوب دوربین مدار بسته داشته باشید.

- دوربین مدار بسته را برای چه فضایی میخواهید؟
- چقدر هزینه میتوانید برای خرید دوربین مدار بسته داشته یاشید؟
- مقدار حافظه ای که برای ضبط (هارد دیسک) مد نظر دارید ؟
-نوع کابل و سویچ و ارتباط دهنده از چه رنجی باشند؟

در بالا به این موضوع اشاره شد که چه نوع تجهیزاتی لازم است اما در ادامه به توضیح نصب دوربین مدار بسته میپردازیم.

مراحل نصب دوربین مدار بسته

شرکت صهبا یکی از پیشترفته ترین مراکز معتبر و شناخته شده در زمینه دوربین مدار بسته بوده که با انجام پروژه های بسیار برای ارگانها و سازمانهای و نهادهای دولتی، توانسته رزومه کاری خوبی برای خود به جایی بگذارد. در این میان روش نصب دوربین مدار بسته توسط کارشناسان فنی که چندین سال سابقه در این زمینه دارند انجام میشود. 

قدم اول بازدید از پروژه

نصب  نوع دوربین برایبعد از اینکه ارگان یا سازمان و یا فرد خاصی سفارش خود را ثبت کرد، کارشناسان بخش فنی با رفتن به محل پروژه و بازرسی آنجا برای جایگاه نصب دوربین مدار بسته و همچنین تعداد دوربین های مور نیاز و از همه مهمتر ضای مورد نظر مشخص میشود. لازم به ذکر است در انتخاب نوع دوربین در این قسمت، بسته به حساسیت و همچنین مقدار زوم ، نوع دوربین انتخاب میشود.

قدم دوم انتخاب مکان برای DVR یا NVR

کارشناسان فنی در روز بازدید بعد از اینکه نوع دوربین و مکان دوربین و همچنین تعداد دوربین رامشخص کرد. باید محلی را نیز انتخاب کند برای گذاشتن دستگاه ضبط کننده دوربین (DVR یا NVR)  و مقدار سیمی که مورد نیاز است تا به این دستگاه وصل شود نیز معین میشود. در مطلب دوربین مدار بسته اطلاعاتی درباره دستگاه ضبط کننده داده شده است. 

 قدم سوم طراحی پلن نصب دوربین

شرکت صهبا برای رفاه حال مشتریان خود اقدام به طراحی پلن قبل از اجرا کرده تا مشتری موقعیت و چگونگی نصب دوربین ها را قبل از اجرا ببیند. این کار توسط افراد با تجربه که مسلط به نرم افزارهای طراحی است انجام میگیرد. در این بخش مشتری میتواند آخرین نظرات خود را ارائه کند و بعد پروژه به مرحله اجرا وارد شود.

ارسال دوربین به محل پروژه

بعد از انجام مراحل گفته شده، دوربینها را برای اجرا و نصب به محل مورد نظر فرستاده میشود. این قسمت توسط شرکت انجام میشود تا بدون هیچ مشکلی محصولات خواسته شده به دست مشتری برسد. 

رد کردن سیم برای سیم کشی

 در این قسمت از کار برای رد کردن کابلها و سیم ها باید به دو حالت دقت شود اگر سقف مورد نظر کاذب باشد، سیمها در داخل آنها جایی گذاری میشود . اما اگر سقف کاذب نباشد میتوان سیم ها را در داخل داکت یا لوله های فلکسی و یا لوله های گالوانیزه رد کرد

مرحله آخر نصب 

 بعد از نصب و سیم کشی به فردی مورد تایید سازمان، آموزش به صورت رایگان در باره نحوه استفاده از دوربین و انتقال داده ها ، داده میشود. همچنین به مدت یکسال از طرف شرکت همراه صهبا بازدید فصلی و گارانتی انجام میشود.

عضویت در خبرنامه

ارتباط با ما

نشانی: تهران، خیابان مطهری، خیابان قائم‌مقام، کوچه دوم، شماره 7، واحد 5
تلفن: 22276534-021     22255495-021     info 'at' sahba-co 'dot' com