ورود ثبت

ورود به سایت

نام کاربری *
گذرواژه *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است.
نام *
نام کاربری *
گذرواژه *
تکرار گذرواژه *
پست الکترونیک *
تکرار پست الکترونیک *
کد امنیتی *

قوانین و مقررات / درباره ما / تماس با ما    02122276534   -   02122255495

نصب دوربین مداربسته

نصب دوربین مداربسته

 

در عصر حاضر شاید تنها تصوری که از نصب دوربین مداربسته به ذهن خطور میکند ، کنترل محیط باشد اما با پیشرفت های اخیر در تکنولوژی ، به ابزاری سودمند جهت حفظ و تامین امنیت جانی و مالی بدل گردیده است .

 

هدف از نصب دوربین مدار بسته چیست؟

 • نصب دوربین مدار بسته عموما برای جلوگیری از سرقت انجام می گیرد.
 •  گاها" برای نظارت برعملکرد کارکنان و نظارت بر روش کاری آنها
 •  نصب دوربین داربسته در مکانهایی که حضور مستقیم انسان ممکن است خطر آفرین باشد. مانند مکانهایی که احتمال وقوع آتش سوزی وجود دارد یا وجود حیوانات خطرناک باعث صدمه به انسان میشود، بهتر است که نصب دوربین مدار بسته را جدی تر گرفت.
 • مراقبت از افراد کم توان و یا کودکانی که به تنهایی در خانه هستند.
 • نصب دوربین مدار بسته در مکان های حساس یک شرکت مانند بخش حسابداری، میتواند از ضرر و زیان مجموعه تا حدود زیادی جلو گیری کند.

نصب دوربین مدار بسته توسط چه کسی انجام میشود؟

نصب دوربین مداربسته توسط افراد غیر متخصص در این زمینه ممکن است  مشکلات جدی به بار آورد. چرا که در پروژه نصب دوربین مدار بسته توسط متخصصین، به نکات بسیار با اهمیتی دقت میشود که بدون شک از نگاه افراد غیر حرفه ای پنهان خواهد ماند .

نصب دوربین مدار بسته در چه اماکنی امکان پذیر است؟

در مکانهای عمومی میتواند یکی از گزینه های باشد که هیچ گونه منع قانونی ندارد. نصب دوربین مدار بسته در مکانهای خصوصی و یا ملکهای شخصی مورد تایید مراجع قانونی است .

مواردی که در انتخاب دوربین مدار بسته مناسب به ما کمک خواهد کرد :

همانطور که مستحضر هستید بالا بودن کیفیت هر کالایی ممکن است دلیل خوبی برای انتخاب آن محصول باشد . برای خرید و فروش دوربین مدار بسته چند فاکتورمهم وجود دارد که میتواند راهنمای مناسبی برای انتخاب شما باشد. در نظر داشته باشید خرید دوربین مداربسته می توان از بروز مشکلات جلوگیری کند . قبل از خرید لطفا به سوالات زیر دقت نمایید :

 • دوربین مداربسته را جهت استفاده در چه محیطی لازم دارید؟
 • چه مقدار بودجه ای برای خرید دوربین مدار بسته در نظر گرفته اید؟
 • چه مقدار حافظه ای برای ضبط تصاویر(هارد دیسک) مد نظر دارید ؟
 • نوع کابل ، سوئیچ و الباقی متعلقات می باست از چه برندی تهیه شوند؟

 

مراحل نصب دوربین مدار بسته

شرکت همراه صهبا در جهت حفظ ارزش هاي مشتري و با تاکید بر حقوق کارفرمایان ، تعهد ، تمایز ، بایگانی اسرار را سرلوحه امور پرسنل خود قرار داده و در کلیه پروژه هاي اجرایی در سطوح ملی ، سیاست هاي مناسبی را جهت انجام کارهاي گروهی به کار بسته است . انجام موازي کاري ، دانش نصب و راه اندازي پروژه هاي بزرگ ملی و خاص و نفتی جزو توانایی هاي شرکت صهبا محسوب می گردد.  با توجه به سابقه حضور بیش از 18 سال در زمینه نصب و راه اندازي سیستم هاي نظارت تصویري و امنیتی ، موفق به اخذ پروانه سمتا » مرکز راهبري ساماندهی ، مدیریت و توانمندسازي سازمان صنایع دفاع و پشتیبانی « جمهوري اسلامی ایران شده ایم .

 

 

 

مراحل ورود به محل پروژه

 

 1. درخواست كارفرما

 

                درخواست کارفرما از طریق تلفن یا کتباً اعلام می گردد.پس از ثبت درخواست ها در شرکت صهبا ، کارشناسان مربوطه اقدام  به انجام هماهنگی های لازم با کارفرما یا نماینده ایشان می نمایند. گاهی اوقات جلسات به صورت حضوری در محل پروژه برگزار می گردد.

در جلسه ای که پس از صحبت با کارفرما برگزار می شود ، خواست ایشان از نصب و راه اندازی سیستم نظارت تصویری را برای شخص خودشان روشن می نماییم.

 

 1. اعزام پرسنل فنی شرکت صهبا به محل پروژه

 

                پس از استقرار در محل پروژه پرسنل فنی با تهیه عکس های مرتبط و برداشت اوليه جهت آماده سازي نقشه اتوكد  مطابق با خواست کارفرما جانمايي مربوط  به  نوع پروژه همراه با  استاندارد هاي علمي روز دنيا را مشخص مي نمايند.

 

 1. آماده سازي اطلاعات

 

 • : تهيه نقشه اتوكد : جانمایی سیستم نظارت تصویری طبق نقشه اتوکد محل پروژه انجام می شود ، در صورتی که محل فاقد نقشه باشد پرسنل فنی و نقشه برداری شرکت صهبا اقدام به تهیه آن نموده و کلیه نقشه ها را به کارفرما تحویل خواهند داد.
 • : مجازي سازي : با استفاده از عکس هایی که در طراحی اولیه از محل پروژه گرفته شده مجازی سازی کلیه مناطقی که تحت پوشش سیستم مداربسته قرار می گیرند انجام خواهد شد تا کارفرما قادر به مشاهده تصاویر و زاویه دوربین ها کلیه مناطق قبل از نصب باشد.

 

بديهي است کارفرما پس از  رویت جانمایی مجازی ، در این مرحله  قادر است نسبت به اعمال تغییرات محل نصب دوربین ها در صورتیکه به استانداردهای علمی پروژه لطمه ای وارد نگردد ، اقدام نماید.

 

تبصره 3 : در مرحله مجازی سازی ، در صورت خواست کارفرما کلیه مسیرهای کابل کشی و لوله گذاری نیز طراحی و تحویل ایشان  خواهد شد.

 

طراحی پيش فاكتور سیستم های پیشنهادی

 

                کلیه پیش فاکتور ها به همراه پارت نامبرهای حقیقی و همراه با عکس ارائه می گردند تا کارفرما بتواند از طریق جستجو در  سایت های معتبر اینترنتی از صحت و سقم کلیه سیستم ها و قیمت های پیشنهادی اطمینان کامل حاصل نماید.

در بخش بعدی سیستم های پیشنهادی ، مشخصات فنی هر یک از اجناس موجود در پیش فاکتورها به صورت کاملاً واضح ارائه شده تا کارفرما امکان مقایسه کالاها را داشته و تصمیم گیری شایسته ای داشته باشد.

 

عضویت در خبرنامه

ارتباط با ما

نشانی: تهران، خیابان سهرودی شمالی، چهارراه میرزایی زینالی شرقی، پلاک ۵۴، واحد ۹، طبقه سوم
تلفن: 22276534-021     22255495-021     info 'at' sahba-co 'dot' com