ورود ثبت

ورود به سایت

نام کاربری *
گذرواژه *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است.
نام *
نام کاربری *
گذرواژه *
تکرار گذرواژه *
پست الکترونیک *
تکرار پست الکترونیک *

قوانین و مقررات / درباره ما / تماس با ما    02122276534   -   02122255495

i-PRO Extreme

i-PRO EXTREME چیست ؟

امکان ضبط خودکار شواهد با بالاترین کیفیت در محیط های نظارتی پویا و چالش برانگیز را فراهم می کند.

 144dB EXTREME Super Dynamic       

همراه با قابلیت های جدید SD 144dB ، این فناوری تشخیص چهره با عملکرد بالا می تواند به وضوح و به طور خودکار چهره افراد را شناسایی کند. این دستگاه تشخیص بهینه صورت را ارائه می دهد و می تواند شواهد را حتی در صحنه های پویا یا شرایط با نور پس زمینه شدید ضبط کند.

Intelligent Auto Mode (iA) حالت خودکار هوشمند یا

تثبیت کننده تصویر پیشرفته برای جلوگیری از ثبت تصاویر تار استفاده می شود و حساسیت هوشمند به طور خودکار برای تنظیم افزایش دوربین و سرعت شاتر با توجه به میزان روشنایی و حرکت شی استفاده می شود.

(Color Night Vision)Low light solution   دید در شب ، رنگ هایی در نور کم

فناوری دید در شب رنگی (رنگ هایی در نور کم) یک دوربین حسگر استاندارد 1/3 اینچی را به یک دوربین موثر تبدیل می کند . دوربینی با نور کم که به شما امکان می دهد حتی در سخت ترین شرایط نوری ، تصویری رنگی با کیفیت بسیار بالا تولید کنید.

ClearSight coating

قطره های آب روی پوشش گنبد در دوربین های معمولی می چسبند و مانع از ثبت تصاویر واضح می شوند. مدل های روکش ClearSight ما برای دفع قطرات آب به منظور ضبط دوربین پوشش داده شده اند.

تصاویر واضح در باران

این پوشش نیز در دفع خاک، که فرکانس نیاز به تمیز کردن پوشش دام را کاهش می دهد موثر است. پوشش آبدوست را می توان بدون تجهیزات خاصی لمس کرد و سهولت نگهداری تجهیزات را بهبود بخشید.

لوکس نوری صفر برای محیط های خیلی تاریک

از دوربین های مجهز به LED IR می توان برای نظارت بر محیط های کاملاً تاریک استفاده کرد. این امر باعث می شود تا مناطق بدون سطح روشنایی مورد نیاز برای کنترل باشند تا از گرافیتی ، تخلیه غیرقانونی و تخریب اموال جلوگیری شود.

IR LED می تواند یک ناحیه وسیع را روشن کند تا مانیتورینگ محدود به قسمت خاصی از تصویر نباشد.

LED داخلی IR مدل بیرونی می تواند سوژه ها را تا 40 متر دورتر ضبط کند. هنگامی که IR روی موضوعی از نزدیک می درخشد ، سطح نور به طور خودکار برای برجسته شدن برجستگی ها و سفید شدن صفحه تنظیم می شود و مناطق مناسب را بسیار قابل مشاهده می کند.

LED مادون قرمز پوشانده شده است تا تشخیص از بیرون را دشوار کرده یا بداند که لنز به کدام طرف اشاره می کند.

فشرده سازی با وضوح بسیار بالا   

فشرده سازی داده های تصویری با وضوح بالا برای کاهش پهنای باند شبکه ، ذخیره سازی داده ها و هزینه بارگذاری سرور ، در عین حفظ کیفیت بالا استفاده می شود.

H.265 فشرده سازی ویدئو + فناوری کدگذاری هوشمند

ترکیب H.265فشرده سازی ویدئو با فناوری کدگذاری هوشمند پاناسونیک ، پهنای باند را حداکثر 95٪* از H.264فشرده سازی معمولی معمولی کاهش می دهد. این سیستم امنیتی ضمن کاهش پهنای باند و هزینه های ذخیره سازی ، کیفیت تصاویر متحرک را حفظ می کند.

فشرده سازی هوشمند صورت و چهره

دوربین بطور خودکار تعیین می کند که کدام قسمت از فیلم مهم است ، مانند حرکت اجسام و صورت افراد ، و چه چیزهایی مهم نیستند.کیفیت بخش های بی اهمیت تصویر بدون آسیب رساندن به کیفیت بخش مهم تصویر کاهش می یابد. این سیستم اندازه داده ها را بهینه می کند. علاوه بر ادغام رمزگذاری هوشمند در کنترل های GOP معمولی ، بهبود کارایی فشرده سازی از طریق Auto-VIQS و فشرده سازی طولانی مدت همراه با برنامه نویسی هوشمند صورت ، که چهره ها را تشخیص می دهد و کیفیت فقط چهره ها را حفظ می کند ، می تواند فایل را به شدت فشرده کند تا کاهش یابد. 

امنیت فوق العاده داده ها

علاوه بر رمزگذاری داده ها و رمزگذاری ارتباطات ، دسترسی ایمن به شبکه را بین دستگاه های مورد اعتماد از طریق صدور گواهینامه دستگاه فراهم کنید و سپس خود را برای تهدید حملات سایبری پیشرفته آماده کنید.

راه حل حفاظت از داده به انتها

رمزگذاری داده ها از انتها به انتها

- پشتیبانی از ارتباطات رمزگذاری کامل

- ضبط رمزگذاری دوربین در لبه

 گواهینامه GlobalSign (DigiCert) سابق  از پیش نصب شده

  • تشخیص دستکاری ویدیو
  • رمزگذاری ارتباطات
  • استانداردسازی پردازش اطلاعات فدرال
  • برای استفاده از ایمنی فدرال/عمومی
  • FIPS140سطح 1 CAVC* سازگار است

 قابلیت اطمینان فوق العاده

به استقامت بالا و عمر طولانی در ذخیره اطلاعات حتی در محیط های سخت دست می یابد.

کنترل قدرت دینامیکی HDD

عمر طولانی و قابلیت اطمینان بالا از طریق فناوری که به صورت جداگانه دسترسی به HDD را کنترل می کند به دست می آید.اگر ضبط کننده نیاز به بازیابی اطلاعات خراب شده داشته باشد ، می تواند این کار را در مدت زمان کوتاهی انجام دهد.

 هارد دیسک با مدیریت شخصی 

WJ-NX400 می تواند وضعیت هر HDD را با استفاده از سه حالت مدیریت کند.

  • حالت اول حالت فعال است که WJ-NX400 به هارد دیسک دسترسی دارد.
  • حالت دوم بیکار است ، نشان دهنده وضعیتی است که برای دسترسی بعدی آماده است.
  • حالت سوم آماده به کار است ، نشان دهنده حالت توقف موتور است.

 

ضبط خودکار شکست

NVR دارای عملکرد ضبط خودکار است تا از دست دادن داده های ثبت شده به دلیل خرابی آن جلوگیری کند. در صورت خرابی NVR ، دستگاه آماده به کار به طور خودکار شروع به ضبط می کند.NVR آماده به جای NVR ناموفق ، بدون نیاز به نرم افزار مدیریتی ، تصاویر را ضبط می نماید.

 مقاومت در برابر آسیب بسیار سنگین ، مطابق با ISO14993

مقاومت به نمک سنگین ، با ضخامت فیلم 100 میکرومتر یا بیشتر ، از خوردگی باد شور محافظت می کند. استفاده از پیچ با یک سطح ضد نمک از ایجاد مشکل در پیچ خوردگی محصول جلوگیری می کند.

مقاوم در برابر خرابکاری

هنگام نصب در مکانهایی که مستعد خرابکاری و دستکاری هستند ، اقدامات لازم برای جلوگیری از آسیب به دوربین لازم است.مدل هایی با مکانیزم مقاوم در برابر خرابکاری برای نصب در این نوع مکان ها ایده آل هستند.

مکانیزم مقاوم در برابر خرابکاری

مدل های مجهز به مکانیزم Vandal Resistant شامل یک ضربه گیر در اطراف لنز داخلی است. حتی اگر پوشش طلق دوربین ، تحت تأثیر بالقوه مخرب قرار گیرد ، ضربه گیر این ضربه را برای محافظت از ساختار داخلی در برابر آسیب جذب می کند.

تجزیه و تحلیل فوق العاده

شناسایی و کسب اطلاعات مهم ، بهبود دقت و کارایی کل سیستم ، هزینه ها و موانع آن را کاهش می دهد و هر شخصی می تواند از Analytics استفاده نماید.

سیستم تشخیص چهره هنگامی که دوربین ، صورت را تشخیص می دهد ، فقط داده های تصویر چهره را به سرور ارسال می کند.

این امر بار سرور اصلی سیستم را تا حد زیادی کاهش می دهد و یک سیستم را قادر می سازد تا 20 دوربین را در خود جای دهد.استقرار بسیاری از دوربین ها امکان پوشش چند دوربین را در یک منطقه وسیع فراهم می کند و در نتیجه مسیرهای جریان مردم را می توان تعیین کرد و به راحتی در زمان واقعی ردیابی شد.

سیستم تشخیص چهره ، تصاویر ضبط شده از دوربین را با چهره های ثبت شده مقایسه می کند ، زنگ خطر را در زمان واقعی به صدا در می آورد و هنگام مقایسه یک نتیجه را بر روی صفحه نمایش می دهد.

با استفاده از نتایج مقایسه برای جستجوی تصویر چهره ، می توانید نتایج هر دوربین را به عنوان یک سری زمانی برای شناسایی و ردیابی حرکت افراد نمایش دهید.

علاوه بر این ، می توان تصاویر ضبط شده را با استفاده از نام دوربین و تاریخ/زمان فیلتر کرد و سپس با استفاده از لیست سابقه زنگ ، حرکت شخص سوژه را برای پخش مجدد تصاویر ضبط شده مرتبط با زنگ هشدار تعیین کرد.

 

قابلیت توسعه سیستم - یکپارچه شده در سیستم نظارت تصویری

راه حل جستجوی خودرو

راه حل جستجوی خودرو با استفاده از نرم افزار تجزیه و تحلیل که بر روی سرور اجرا می شود و از یادگیری عمیق همراه با ویدئوهای با وضوح بالا که از طریق فناوری EXTREME Visibility گرفته می شوند (خودکار هوشمند ، دید در شب رنگی و غیره) استفاده می کند.

نرم افزار تجزیه و تحلیل بین شش نوع خودرو و ده نوع رنگ خودرو تمایز قائل می شود و همچنین هشت جهت در تقاطع ها را متمایز می کند.جستجو برای وسیله نقلیه مورد نظر با استفاده از رنگ و شکل خودرو و جهت حرکت آن در تقاطع پشتیبانی می شود.

 پشتیبانی از محیط های مختلف نصب

دوربین های شبکه پاناسونیک در مجموعه کاملی از محصولات سفارشی که برای طیف وسیعی از محیط های نصب طراحی شده اند ، موجود است. طراحی تخصصی آنها همچنین به کاهش کار مورد نیاز برای نصب کمک می کند.

دستگاه رطوبت زدایی

مدل های بیرونی دوربین شبکه دارای یک دستگاه رطوبت گیر داخلی هستند تا رطوبت داخلی را کاهش دهند.

جلوگیری از کدر شدن ناشی از تراکم

با این کار تصاویر تار ویدئویی ناشی از کدر شدن پوشش دام دوربین هنگام نصب در مکان هایی با رطوبت زیاد یا تغییرات شدید درجه حرارت در طول روز حذف می شود .

نصب آسان

بسته Easy Kitting تنظیم دوربین را آسان می کند. کاربران حتی برای راه اندازی دوربین نیازی به برداشتن دوربین از جعبه ندارند.

این بسته بندی به کاهش زمان و تلاش برای نصب چندین دستگاه کمک می کند. در مدل های بیرونی ، RJ45 Joint Connector  نیاز به استفاده از نوار ضد آب را برطرف کرده و زمان نصب دوربین را کاهش می دهد.کابل مسی شبکه فقط می تواند تا 100 متر ارتباط برقرار کند. برای برقراری ارتباط بیش از 100 متر با کابل های مسی ، کلیدهای شبکه باید بصورت آبشار و گسترش یافته و نیاز به تعداد زیادی سوئیچ شبکه و منبع تغذیه داشته باشند که این امر دست و پا گیر است. یک شبکه نوری با استفاده از کابل شیشه ای می تواند در مسافت 10 کیلومتری ارتباط برقرار کند ، در نتیجه ارتباطات طولانی مدت را ساده می کند.

واحد تبدیل رسانه فیبر نوری با تبدیل مس RJ45 به فیبر از شبکه های نوری راه دور پشتیبانی می کند .

واحد تبدیل رسانه فیبر نوری

همچنین مجموعه ای از دوربین های شبکه با قابلیت ضد ارتعاش و سایر ویژگی های خاص برای نصب در اتومبیل ، اتوبوس و سایر وسایل نقلیه در دسترس است. WV-SBV131M ، WV-SBV111M ، WV-SFV110 (M) ، WV-X4571L (M) ، WV-S4550L (M) ، WV-S3532LM ، WV-S3512LM ، WV-SW458MA و WV-SFV481 مطابق با استانداردهای راه آهن اروپا.

پاناسونیک دوربین های فوق العاده i-PRO را ارائه می دهد. در این صفحه می توانید دوربین مورد علاقه خود را از دوربین های امنیتی فوق العاده Panasonic i-PRO پیدا کنید.

 

 

 

 

برچسب ها: قیمت دوربین مدار بسته, قیمت دوربین مداربسته, دوربین مدار بسته قیمت, دوربین مدار بسته, دوربین مداربسته آی پی, دوربین مداربسته بولت, خرید دوربین مداربسته, فروش دوربین مداربسته, دوربین مداربسته پاناسونیک, همراه صهبا, دوربین مداربسته پاناسونیک i-Pro, iVMD

عضویت در خبرنامه

ارتباط با ما

نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان کاووسی فر، پلاک 23
تلفن: 22276534-021     22255495-021     info 'at' sahba-co 'dot' com