ورود ثبت

ورود به سایت

نام کاربری *
گذرواژه *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است.
نام *
نام کاربری *
گذرواژه *
تکرار گذرواژه *
پست الکترونیک *
تکرار پست الکترونیک *

قوانین و مقررات / درباره ما / تماس با ما    02122276534   -   02122255495

i-VMD

i-VMD (Intelligent Video motion detection)

دوربین مداربسته پاناسونیک ، دارای ویژگی های هوشمند جهت اطلاع اپراتور در مورد تغییرات در شرایط یا خطرات با استفاده از روش های مختلف است. این امر نیازی به تماشای مداوم صفحه نمایش در اتاق کنترل برای کاهش TCO ندارد.

ممکن است هنگام ورود یک جسم متحرک به منطقه ، زنگ خطر صادر شود. حداکثر 8 شی ، یا 32 شی (فقط Type3 / Type5) را می توان به طور همزمان در هر کانال تشخیص داد. هنگامی که یک جسم متحرک وارد منطقه می شود و برای مدت زمان مشخص می ماند ، امکان ایجاد زنگ خطر وجود دارد. دانلود سرتیفیکیت i-VMD پاناسونیک یک نرم افزار افزودنی هوشمند تشخیص ویدئو حرکت برای دوربین های امنیتی پاناسونیک است. این دستگاه می تواند حداکثر 8 شی را به طور همزمان تشخیص دهد و این اطلاعات را در نرم افزار بر روی تصاویر زنده نمایش می دهد و داده ها را بازخوانی می کند. این برنامه چهار حالت مجزا ارائه می دهد که هر کدام هنگام لغو تنظیمات زنگ هشدار ارسال می کنند.

حالت مزاحم به شما امکان می دهد یک منطقه تشخیص مزاحم را پیکربندی نمایید و هنگام ورود یک جسم متحرک به منطقه برای حداقل 2 ثانیه زنگ ارسال می شود.

حالت Loitering به روشی مشابه عمل می کند با این تفاوت که فقط زمانی زنگ خطر را فعال می کند که شیء به مدت 10 ثانیه یا بیشتر شناسایی شود. یک حالت دیگر نیز به این شکل است که با تنظیم یک ناحیه و جهت کار می کند و هنگام حرکت یک شی به منطقه و جهت مشخص شده ، زنگ خطر را ارسال می کند. حالت چهارم حالت تغییر صحنه است ، هنگامی که دوربین پوشانده شود یا جهت به موضوعی دیگر تغییر کند ، زنگ هشدار کمک می کند.

 

ویژگی ها :

اطلاعات مربوط به تصاویر زنده را نمایش می دهد

قابلیت تشخیص حداکثر 8 شیء به صورت همزمان

تشخیص مزاحم ، Loitering

تشخیص تغییر صحنه

پیام زنگ هشدار ارسال می کند

با برنامه زمانبندی فعال می شود

برچسب ها: قیمت دوربین مدار بسته, قیمت دوربین مداربسته, دوربین مدار بسته قیمت, دوربین مدار بسته, دوربین مداربسته آی پی, دوربین مداربسته بولت, خرید دوربین مداربسته, فروش دوربین مداربسته, دوربین مداربسته پاناسونیک, همراه صهبا, دوربین مداربسته پاناسونیک i-Pro, iVMD

عضویت در خبرنامه

ارتباط با ما

نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان کاووسی فر، پلاک 23
تلفن: 22276534-021     22255495-021     info 'at' sahba-co 'dot' com