ورود ثبت

ورود به سایت

نام کاربری *
گذرواژه *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است.
نام *
نام کاربری *
گذرواژه *
تکرار گذرواژه *
پست الکترونیک *
تکرار پست الکترونیک *

قوانین و مقررات / درباره ما / تماس با ما    02122276534   -   02122255495

Secure Communication

ارتباط امن چیست؟

 

- درباره راهنمای پیشرفته دوربین شبکه i-PRO

سیستم های امنیتی معمولی مبتنی بر دوربین ها و ضبط کننده های آنالوگ عمدتا در شبکه های بسته مانند شبکه های شرکتی استفاده می شدند. با این حال ، با انتقال سیستم های امنیتی از پیشرفت های آنالوگ به دیجیتال ، مقیاس پیکربندی شبکه افزایش یافته و شبکه های متصل به اینترنت در حال تبدیل شدن به جریان اصلی هستند. همچنین ، با توجه به اینکه سیستم های دوربین مداربسته در حال حاضر به عنوان بخشی از زیرساخت های مهم اجتماعی شناخته شده اند ، خطر حملات سایبری نیز مانند سایر دستگاه های اینترنت اشیا روز به روز افزایش می یابد.

راهنمای پیشرفته دوربین شبکه i-PRO ، ویژگی های امنیتی دوربین های شبکه i-PRO و نحوه پیکربندی آنها را برای کاهش خطرات حملات سایبری شرح می دهد.

 

  • سیستم های دوربین امنیتی خود را به صورت اصولی تجهیز نمایید

با افزایش حملات امنیتی به زیرساخت شبکه ، پاناسونیک سری جدیدی از  فناوری امن برای حفاظت از داده ها در راه حل های نظارت تصویری خود ایجاد کرده است. قابلیت Secure Communication ، که هم اکنون بر روی همه دوربین های جدید سری 4K ، 5 و 6 پاناسونیک موجود است ، از محافظت در برابر جعل (داده های نادرست) ، دستکاری و تغییر ویدئو (تغییر تصاویر) و جست و جو (سرقت گذرواژه ها) با محافظت از ارتباطات نظارت IP محافظت می کند. ارتباطات ایمن پاناسونیک یک امنیت در سطح رایانه برای دوربین های IP است و دارای چندین عنصر حفاظت از داده از جمله رمزگذاری داده ها ، رمزگذاری ارتباطات IP و تأیید صحت شواهد ویدئویی و یکپارچگی کلی داده های جریانهای ویدئویی IP Panasonic است.

 

  • مشارکت قوی با ارائه دهنده برجسته حفاظت

با همکاری ارائه دهنده پیشرو در زمینه حفاظت از تهدیدات ، پاناسونیک مجموعه ای از بسترهای امن را برای راه حل های نظارت تصویری خود ارائه می دهد که اهداف مختلفی را ارائه می دهد. پاناسونیک در حال ترکیب گواهینامه ها و فناوری بسیار معتبر شخص ثالث برای تشخیص و تجزیه و تحلیل حملات سایبری با فناوری رمزنگاری داخلی خود است تا یک لایه محافظ بسیار ایمن و قوی برای محصولات نظارتی تعبیه شده خود ارائه دهد و سه بلوک محافظت کننده اطلاعات را ارائه می دهد: رمزگذاری ، رمزگذاری ارتباطات و تأیید به علاوه کلید ، که باعث می شود اطلاعات نظارتی شما نیز شواهد محکمی در مقابل دادگاه داشته باشد.

از هک شدن ویدئو جلوگیری می شود زیرا محتوای ویدئویی رمزگذاری شده در داخل دوربین با استفاده از یک سیستم کاملاً محافظت شده توسط پاناسونیک به ضبط کننده منتقل می شود. شفافیت داده ها با استفاده از گواهینامه ها  محفوظ مانده و می تواند تغییر ویدئو را تشخیص داده و تأیید کند که کدام دوربین فیلم مربوطه را ایجاد کرده است.

ارتباطات ایمن شما را قادر می سازد تا با آخرین پشتیبانی CVE به امنیت دستگاه های خود دست یابید و آسیب پذیری را از بین ببرید. به شما اطمینان داده می شود که از طریق احراز هویت ارتباطات قابل اعتماد بین دستگاه ها را بدست آورید و از طریق رمزگذاری داده ها و ارتباطات ایمن باشید. علاوه بر این ، می توانید شواهد تصاویر نظارتی را از طریق تشخیص تغییر ، تأیید و محافظت کلیدی تضمین کنید.

برچسب ها: قیمت دوربین مدار بسته, قیمت دوربین مداربسته, دوربین مدار بسته قیمت, دوربین مدار بسته, دوربین مداربسته آی پی, دوربین مداربسته بولت, خرید دوربین مداربسته, فروش دوربین مداربسته, دوربین مداربسته پاناسونیک, همراه صهبا, دوربین مداربسته پاناسونیک i-Pro, iVMD

عضویت در خبرنامه

ارتباط با ما

نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان کاووسی فر، پلاک 23
تلفن: 22276534-021     22255495-021     info 'at' sahba-co 'dot' com