ورود ثبت

ورود به سایت

نام کاربری *
گذرواژه *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است.
نام *
نام کاربری *
گذرواژه *
تکرار گذرواژه *
پست الکترونیک *
تکرار پست الکترونیک *

قوانین و مقررات / درباره ما / تماس با ما    02122276534   -   02122255495

Video Compression

فشرده سازی ویدئو با کیفیت بالا چیست؟

تفاوت بین "برنامه نویسی موجود" و "فشرده سازی شدید ویدیو" در جدول سمت راست نشان داده شده است.

ترکیب فشرده سازی H.265 با فناوری کدگذاری هوشمند پاناسونیک پهنای باند را حداکثر 95** معمولی را کاهش می دهد.

H.264 فشرده سازی. این سیستم امنیتی ضمن کاهش پهنای باند و هزینه های ذخیره سازی ، کیفیت تصاویر متحرک را حفظ می کند. *مقدار در حالت پیشرفته با کد نویسی صورت هوشمند بستگی به صحنه دارد.

 

H.265 (HEVC) / فشرده سازی ویدئو

استاندارد صنعت H.265/فشرده سازی ویدئو با کیفیت بالا و در عین حال نیازهای پخش و ذخیره سازی را تقریباً 50 درصد نسبت به H.264/Video Compression کاهش می دهد.

H.264/ فشرده سازی ویدئو به بلوک های 16 × 16 پیکسل پردازش می شود ، H.265/ قابلیت فیلمبرداری اندازه بلوک را به 64 × 64،32 32 32،16 × 16 پیکسل تغییر می دهد که بستگی به ظرافت تصویر دارد.

 

فناوری کدگذاری هوشمند   : Smart Coding

- کنترل GoP (گروه تصاویر)

کدک از I-Frame تشکیل شده است که تمام اطلاعات ویدیو را ضبط می کند و فریم های دیگر که تفاوت را نشان می دهند. اگرچه اطلاعات رمزگذاری شده در فواصل منظم با I-Frame ضروری است ، اما جمع آوری تمام داده ها باعث افزایش حجم فایل داده می شود. در حالی که ویدئوی صاف و با کیفیت بالا حفظ می شود ، Smart Coding با برش صحنه های I-frame بدون حرکت حجم فایل را کاهش می دهد. کاهش حجم فایل داده ، مدت زمان ضبط را افزایش داده و بار شبکه را کاهش می دهد.

- Auto-VIQS (کیفیت تصویر متغیر در منطقه مشخص شده)

دوربین های امنیتی/نظارتی به طور خودکار وضوح صحنه های ثابت را در قاب تشخیص داده و کاهش می دهند ، که باعث کاهش حجم فایل داده می شود. حفظ وضوح بالا از صحنه در چارچوب مورد نیاز برای bemonitored باعث افزایش کارایی نظارت می شود.

الگوریتم خودآموزی ناحیه حرکت را تجزیه و تحلیل می کند. به عنوان مثال ، صحنه ای که در سمت راست نشان داده می شود ، میزان بیت پایین صحنه های غیر ضروری مانند دیوار را نشان می دهد ، در حالی که وضوح جاده ای را که خودروها در حال حرکت هستند حفظ می کند. تنظیمات Smart Coding را به "High" تبدیل کنید تا بطور خودکار VIQS خودکار را فعال کنید.

 

- برنامه نویسی هوشمند صورت

دوربین های امنیتی/نظارتی به طور خودکار تعیین می کنند که کدام قسمت از فیلم مهم است ، مانند حرکت اجسام و صورت افراد ، و چه چیزهایی مهم نیستند. کیفیت بخش های بی اهمیت تصویر بدون آسیب رساندن به کیفیت بخش مهم تصویر کاهش می یابد. این سیستم اندازه داده ها را بهینه می کند.

علاوه بر ادغام رمزگذاری هوشمند در کنترل های GOP معمولی ، بهبود کارایی فشرده سازی ویدیو از طریق Auto-VIQS و فشرده سازی طولانی مدت ویدیو همراه با کدگذاری هوشمند صورت ، که چهره ها را تشخیص می دهد و کیفیت فقط چهره ها را حفظ می کند ، می تواند از ظریق کاهش حجم داده ها فایل را به مقدار زیادی فشرده کند .

برچسب ها: قیمت دوربین مدار بسته, قیمت دوربین مداربسته, دوربین مدار بسته قیمت, دوربین مدار بسته, دوربین مداربسته آی پی, دوربین مداربسته بولت, خرید دوربین مداربسته, فروش دوربین مداربسته, دوربین مداربسته پاناسونیک, همراه صهبا, دوربین مداربسته پاناسونیک i-Pro, iVMD

عضویت در خبرنامه

ارتباط با ما

نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان کاووسی فر، پلاک 23
تلفن: 22276534-021     22255495-021     info 'at' sahba-co 'dot' com