ورود ثبت

ورود به سایت

نام کاربری *
گذرواژه *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است.
نام *
نام کاربری *
گذرواژه *
تکرار گذرواژه *
پست الکترونیک *
تکرار پست الکترونیک *
کد امنیتی *

قوانین و مقررات / درباره ما / تماس با ما    02122276534   -   02122255495

چه زمانی باید دوربین مداربسته بی‌سیم را انتخاب کنیم؟

راحتی سیستم بی‌سیم، هنگامی که قصد خرید یک سیستم نظارت تصویری دارید، شما را وسوسه می‌کند. به این دلیل که می‌توانید انعطاف‌پذیری بیشتری در زمینه نصب دوربین‌ها داشته باشید و تعداد کابل‌های مورد نیاز برای اتصال به دوربین را با استفاده از وای‌فای محدود کنید. اما آیا می‌دانید که این تکنولوژی چگونه کار می‌کند و استفاده از آن تحت چه شرایطی مناسب‌تر است؟

در مورد سیستم‌های نظارت تصویری بی‌سیم، درباره دو نوع تکنولوژی صحبت می‌کنیم: دوربین‌های وای‌فای و ارتباط بی‌سیم نقطه‌به‌نقطه.

دوربین‌های مداربسته وای‌فای

دوربین‌های مداربسته بی‌سیم All-in-one  برای استفاده خانگی و کسب‌وکارهای کوچک بسیار محبوب هستند. این دوربین‌ها کوچک، مقرون به صرفه و کاربری آنان آسان است. اما فقط باید در سیستم‌های کوچک مورد استفاده قرار گیرند، چرا که قرار داشتن بیش تعداد زیادی از دوربین‌های وای‌فای در یک شبکه، به پهنای باند بسیار زیادی نیاز دارد.
این دوربین‌ها تنها دارای ویژگی‌های پایه هستند، بنابراین اگر نیاز به یک ویژگی خاص یا قابلیت پیشرفته‌ای دارید، گزینه‌های شما محدود می‌شود. لازم به ذکر است که تعداد بسیار کمی از این دوربین‌ها با باطری کار می‌کنند و عمده آنان برای کار باید به برق وصل شود.

ارتباط بی‌سیم نقطه‌به‌نقطه

اگر نیاز به نصب دوربین‌های متعدد در یک منطقه بزرگ و یا به ویژگی‌های خاص و پیشرفته دارید، یک سیستم بی‌سیم نقطه‌به‌نقطه، گزینه بسیار بهتری است. این نوع اتصال به شما اجازه می‌دهد تا یک سیستم IP را با اتصال دوربین‌ها به آنتن‌های بی‌سیم، به یک سیستم بی‌سیم تبدیل کنید.
این سیستم‌ها از آنتن‌های قدرتمند برای اتصال به فواصل بزرگ استفاده می‌کنند (اگر چه باید از نظر بصری ایده‌آل باشند)، مانند اتصال سیستم‌های نظارت در ساختمان‌های مختلف یک دانشگاه، فروشگاه و یا پارکینگ. آنتن بی‌سیم متصل به دوربین‌ها با ایستگاه مرکزی ارتباط برقرار می‌کنند و تصاویر را به NVR یا VMS منتقل می‌کنند.
همچنین دوربین‌های این سیستم نیاز به برق دارند و خنک نمی‌شوند.

عضویت در خبرنامه

ارتباط با ما

نشانی: تهران، خ سهرودی شمالی، چهارراه میزایی زینالی شرقی، پلاک ۵۴، واحد ۹، ط سوم
تلفن: 22276534-021     22255495-021     info 'at' sahba-co 'dot' com