مزایای دوربین مداربسته پاناسونیک

مزایای انتخاب دوربین‌های مداربسته تحت شبکه پاناسونیک

گروه پاناسونیک، شرکتی ژاپنی و چندملیتی است که از سال 1918‏ در زمینه تولید محصولات الکتریکی و الکترونیکی فعالیت می‌کند. این شرکت با حدود 100 سال تجربه، یکی از موفق‌ترین شبکه‌های جهانی شامل ۵۸۰ شرکت است که تجربه‌های موفقی را در زمینه تولید لوازم خانگی الکترونیکی و محصولات الکتریکی، الکترونیکی و صنعتی داشته است.

تجربه سال‌ها فعالیت شرکت پاناسونیک نشان داده که شعارهای این سازمان، همه واقعیت بوده است. از سوی دیگر، پاناسونیک همواره به عنوان برند حامی مشتریان خود مطرح بوده است. دوربین‌های مداربسته پاناسونیک‏ از نوع تحت شبکه (IP) هستند که نسبت به دوربین‌های آنالوگ، مزایای بی‌شماری دارند؛ از جمله صرفه اقتصادی و کاهش هزینه‌های کابل‌کشی، ارائه تصویر با رزولوشن بالا و امکان زوم دیجیتالی با کیفیت‌تر،‏ امکان انتخاب و تعیین رزولوشن های مختلف،‏ ثبت رخدادها و تصویربرداری هوشمند، توانایی تشخیص حرکت و...
NVR پاناسونیک از قابلیت PoE برخوردارند که به مصرف‌کنندگان امکان می‌دهد از دوربین‌های دیجیتال آن بدون نیاز به منبع انرژی الکتریکی خارجی، و از طریق کابل خود دستگاه استفاده کنند. بنابراین، با انتخاب این دوربین‌ها، نیازی به خرید آداپتور نیست.
NVR پاناسونیک نیازی به دستگاه سوئیچ ندارد.