ورود ثبت

ورود به سایت

نام کاربری *
گذرواژه *
مرا به خاطر بسپار

ایجاد حساب کاربری

تکمیل فیلدهای ستاره‌دار الزامی است.
نام *
نام کاربری *
گذرواژه *
تکرار گذرواژه *
پست الکترونیک *
تکرار پست الکترونیک *

قوانین و مقررات / درباره ما / تماس با ما    02122276534   -   02122255495

Facial Recognition

تشخیص چهره

FacePRO (سیستم تشخیص چهره پاناسونیک) چیست؟

Panasonic FacePRO می تواند چهره هایی را تشخیص دهد که تشخیص آنها در فناوری رایج نظارت تصویری دشوار است.

این شرایط شامل خواندن چهره ها در زاویه تا 45 درجه به چپ یا راست یا 30 درجه بالا یا پایین است ، با 90٪ دقت در تشخیص چهره هایی که تا حدی توسط عینک آفتابی یا ماسک پنهان شده اند.

FacePRO همچنین دارای دقت بالایی در خواندن چهره های مطابقت گرفته شده از تصاویر گذرنامه ده ساله است.

- قابلیتهای خاصی را می توان از قبل ثبت کرد تا در صورت تشخیص زنگ هشدار ارسال شود. چهره سارقان مکرر مغازه و مجرمان تحت تعقیب و غیره. می تواند در داده های ثبت شده در گذشته در سیستم امنیتی/نظارتی تشخیص چهره ثبت شود.

اطلاعات را می توان با وارد کردن داده های عکس عمومی در قالب JPEG و غیره بین سیستم های تشخیص چهره به اشتراک گذاشت. زنگ هشدارها می توانند با نمایش پنجره های بازشو بر روی صفحه ، انتشار صداهای هشدار دهنده ، یا چشمک زدن دوربین بر روی نقشه و غیره به اپراتور اطلاع دهند.برای انجام جستجوها می توان از تصاویر چهره استفاده کرد.

به عنوان مثال ، می توان تصاویر چهره افراد مشکوک را که در کف فروش شناسایی شده اند ، برای پیگیری اطلاعات در یک جدول زمانی ، از جمله زمان ورود آنها به فروشگاه و عبور از کدام طبقه فروش جستجو کرد. این که آیا افراد مشکوک پس از ورود به فروشگاه اقدام به سرقت از مغازه کرده اند و غیره نیز می توانند بلافاصله توسط سیستم امنیتی و نظارت تشخیص چهره "FacePRO" جستجو و بررسی شوند.

ویژگی های اصلی FacePRO

تطبیق چهره و تشخیص چهره ثبت شده

یکی از مزایای عمده راه حل تشخیص چهره ، سطح کنترل است که از نقطه مرکزی مدیریت به شما می دهد.

به لطف ارتباط مستقیم بین دوربین و سرور ، می توانید بین 20 دوربین از راه دور را از یک سرور ، همزمان کنترل و جمع آوری کنید. با تطبیق چهره و تجزیه و تحلیل بصری توسط سیستم در زمان واقعی ، اپراتور شما می تواند به راحتی از طریق رابط کاربری گرافیکی در نرم افزار نظارت خود به تصاویر ثبت شده مربوط به آن چهره یا مشتری دسترسی پیدا کند.

- هنگامی که با افراد ثبت نام شده مطابقت دارد ، زنگ هماهنگی چهره در زمان واقعی خروجی داده می شود و سابقه زنگ هشدار را در لیست نمایش می دهد.

- با دوبار کلیک بر روی سابقه زنگ ، می توانید تصویر روی صفحه نمایش را روی مانیتور کنترل پخش کنید.

تشخیص چهره ثبت نشده (ویژگی جدید): تشخیص زمان واقعی افرادی که ثبت نام نشده اند.

نرم افزار سرور تشخیص چهره (نسخه 2.0 یا بالاتر) باید تشخیص چهره ثبت شده یا تشخیص چهره ثبت نشده* را در سرور تشخیص چهره تنظیم کند.

     *تنظیم تشخیص چهره ثبت نشده می تواند همزمان از تشخیص چهره ثبت نشده و تشخیص چهره ثبت شده استفاده شود

- نرم افزار سرور تشخیص چهره در تنظیمات تشخیص چهره ثبت نشده باید حداکثر 10 دوربین i-PRO پاناسونیک با بهترین عملکرد شات را به یک سرور متصل کند ، بستگی به تعداد افرادی که از آنجا عبور می کنند و مدت زمان نگهداری تصویر چهره دارد.

- نرم افزار سرور تشخیص چهره در تنظیمات تشخیص چهره ثبت نشده باید پس از دریافت تصویر بند انگشتی صورت به سرور تشخیص چهره ، صورتهای ثبت نشده را در سه ثانیه و با 30 هزار چهره ثبت شده تشخیص دهد.

جستجوی صورت

نرم افزار تشخیص چهره در سیستم شما بی صدا اجرا می شود و داده ها را در هر صورت که تشخیص می دهد جمع آوری می کند. این داده ها سپس در یک پایگاه داده به راحتی قابل دسترسی ذخیره می شوند.

سپس یک کاربر می تواند به این پایگاه داده دسترسی پیدا کند و گزینه ای برای انتخاب چهره خاص به او داده می شود. با استفاده از این قابلیت ، کاربر می تواند زنگ هشدار را برای تشخیص این موضوع در آینده انتخاب کند یا به سادگی حرکات شخص خاصی را به ترتیب زمانی در تمام دوربین های سیستم ردیابی کند.

- تصاویر چهره که دوربین تشخیص داده است ذخیره می شوند و بعداً می توان آنها را جستجو کرد.

- با جستجوی صورت DB ، می توانید نتیجه هر دوربین را به ترتیب زمانی نمایش داده و مکان حرکت افراد را پیدا کنید.

- دوربین یا تاریخ را در تصاویر چهره شناسایی شده مشخص کنید و نتیجه را به ترتیب مشابه در لیست نمایش دهید.

شمارش افراد ، سن و جنسیت

این نرم افزار همچنین دارای بخش تجزیه و تحلیل است. در این زمینه ، به کاربر امکان تجزیه و تحلیل آماری مانند شمارش افراد داده می شود و همچنین به آنها اجازه می دهد سن و جنسیت را تشخیص دهند. سپس سیستم اطلاعات مربوطه را به روشی در دسترس نمایش می دهد.

- شمارش افراد مبتلا به صورت تشخیص داده شده و سن و جنسیت آنها را ارزیابی کنید.

- نمایش نتیجه روی صفحه با نمودار آماری.

- داده های آماری را می توان به عنوان یک فایل CSV برای استفاده تحلیلی ذخیره کرد.

مثال اصلی اتصال سیستم

مراحل مربوط به استفاده از نرم افزار را می توانید در تصاویر زیر مشاهده کنید.

- فناوری یادگیری عمیق مورد استفاده در نرم افزار جدید به طور مشترک با دانشگاه ملی سنگاپور توسعه یافته و عملکرد تشخیص چهره را تا 500٪*4 در مقایسه با سیستم های معمولی بهبود می بخشد.

*4 وقتی میزان پذیرش افراد اشتباه با مجموعه داده تصویر چهره IJB-A روی 0.01 تنظیم شود ، نرخ رد به 20 کاهش می یابد.

- یک الگوریتم منحصر به فرد که ترکیبی از یادگیری عمیق است ، یک روش یادگیری ماشینی ، با یک روش محاسبه شباهت که خطاها را سرکوب می کند ، تشخیص را در شرایطی که با فن آوری معمول تشخیص چهره مشکل بود ، مانند زمانی که صورت زاویه دار است (تا 45 درجه تا چپ یا راست یا 30 درجه بالا یا پایین) ، تا حدی با عینک آفتابی یا ماسک جراحی پنهان شده است*5 ، یا با افزایش سن تغییر می کند.

*5 برای راه اندازی تا پایان سال 2018 برنامه ریزی شده است

- عملکرد iA دوربین ها را قادر می سازد تا به طور خودکار صحنه را تشخیص داده و به طور خودکار تنظیمات را مطابق آن برای بهبود قابلیت تشخیص تصاویر ویدئویی بهینه کنند. دوربین به طور خودکار اجسام متحرک ، سرعت حرکت ، چهره و شدت نور (روز/شب/چراغهای جلو) موجود در فیلم را که معمولاً به دلیل حرکت سوژه و نور پس زمینه به سختی مشاهده می شود ، تشخیص می دهد و تنظیمات را در زمان واقعی بهینه می کند و عکس های بیشتری را ضبط می کند. فیلم بهینه از موضوع.

- بهترین کلید مجوز عکسبرداری موجود با این نرم افزار را می توان بر روی دوربین های شبکه Panasonic i-PRO EXTREME  نصب کرد تا به طور خودکار تصاویر مناسب برای تشخیص چهره را از بین چندین چهره که هنگام عبور از جلوی دوربین گرفته شده است ، انتخاب کنید. ، و فقط آن تصاویر انتخاب شده را به سرور ارسال کنید. این باعث می شود تصاویر با کیفیت بالا مناسب برای تشخیص چهره بدون بارگذاری روی سرور ارسال شوند.

کاهش هزینه سیستم

- با سیستم های تشخیص چهره معمولی ، همه تصاویر گرفته شده به سرور ارسال می شوند و سرور تشخیص چهره و تشخیص چهره را انجام می دهد ، که بار پردازش داده ها را روی سرور متمرکز می کند. سیستم ها نیز به دلیل پهنای باند زیاد برای ارسال همه تصاویر و ظرفیت بالای هارد دیسک مورد نیاز برای ذخیره این تصاویر ، مقیاس بزرگی دارند.

- استفاده از سیستم پاناسونیک که این محصول را با دوربین هایی که دارای عملکرد iA هستند ترکیب می کند ، اجازه می دهد تا چهره ها توسط دوربین تشخیص داده شوند و فقط تصاویر Best Shot که دارای صورت هستند به سرور ارسال شوند ، که به طور چشمگیری بار شبکه را کاهش می دهد و نیاز به تجهیزات بزرگ را از بین می برد. پهنای باند انجام تشخیص چهره بر روی سرور با استفاده از تصاویر Best Shot بار سرور و ظرفیت هارد دیسک را کاهش می دهد و همچنین اجازه می دهد تا دوربین های شبکه 6*20 به یک سرور متصل شوند.

- با استفاده از این سیستم پاناسونیک ، برخلاف سیستم های معمولی ، دیگر نیازی به ارسال تصاویر با وضوح بالا با حجم بالا به سرور نیست. این قابلیت تشخیص چهره را با دقت بالا ارائه می دهد در حالی که به طور چشمگیری ترافیک شبکه ، هزینه های انتقال و هزینه های ساخت شبکه را کاهش می دهد.

- هنگام استفاده از سیستم پاناسونیک با 10 دوربین یا بیشتر شبکه متصل ، هزینه ها در مقایسه با سیستم های معمولی که از عملکرد بهترین عکس استفاده نمی کنند ، حدود 40 تا 50 درصد کاهش می یابد.

*6 تعداد دوربین های قابل اتصال بستگی به تعداد افرادی دارد که از کنار دوربین عبور می کنند و مدت زمان نگهداری تصاویر چهره.

 قابلیت توسعه سیستم

ثبت دسته ای ساده حداکثر 10 هزار چهره با نرم افزار استاندارد سرور تشخیص چهره (WV-ASF950) امکان پذیر است. کیت توسعه دهنده ثبت نام اختیاری (WV-ASFE951W) امکان ثبت حداکثر 30،000 چهره را در امکانات بزرگ فراهم می کند.

مدیریت یکپارچه با سیستم نظارت تصویری i-PRO

تشخیص چهره ، تشخیص چهره و ردیابی با فیلم ضبط شده را می توان در GUI یکسان با مدیریت یکپارچه با نرم افزار مشتری WV-ASM300 یا WV-ASE231W برای سیستم های نظارت تصویری i-PRO پاناسونیک انجام داد. این امر نیازی به عملیات و مدیریت اختصاصی مورد نیاز برای سیستم های تشخیص چهره معمولی را از بین می برد و امکان متمرکز شدن کار را فراهم می کند.

این نرم افزار تشخیص چهره با موتور اصلی که دارای بالاترین عملکرد تشخیص چهره در جهان است*2 ، می تواند چهره هایی را تشخیص دهد که با فناوری های معمول دشوار است ، از جمله چهره هایی با زاویه تا 45 درجه به چپ یا راست یا 30 درجه بالا یا پایین ، و آنهایی که تا حدی توسط عینک آفتابی پنهان شده اند.

علاوه بر این ، نرم افزار جدید دارای "حالت iA (هوشمند خودکار)" 3 است که به طور خودکار تنظیمات را برای دوربین تنظیم می کند تا تصاویر بهینه ای را انتخاب کند که برای تشخیص چهره مناسب است. هنگامی که با دوربین های شبکه سری i-PRO EXTREME پاناسونیک که با "بهترین کلید مجوز عکس" که همراه نرم افزار است نصب می شود ، استفاده می شود ، تنها "بهترین عکس" برای تشخیص چهره به سرور ارسال می شود. ترکیبی از دستگاه های اصلی پاناسونیک و نرم افزار تشخیص چهره ، عملکرد موتور اصلی نرم افزار را برای دستیابی به تشخیص دقیق به حداکثر می رساند. این شرکت قصد دارد تا پایان سال جاری عملکردی را برای تشخیص چهره های پوشیده شده با ماسک جراحی ، که در سیستم های معمولی مشکل است ، اضافه کند.

علاوه بر این ، استفاده از این نرم افزار با دوربین های مجهز به عملکرد iA امکان تجزیه و تحلیل تصویر را بر روی دوربین به جای سرور می دهد تا تنها بهترین تصاویر را به سرور ارسال کند. این امر منجر به کاهش بار سرور و شبکه می شود که منجر به کاهش کلی هزینه سیستم می شود. در صورت اتصال 10 یا بیشتر دوربین شبکه به سیستم ، هزینه ها در مقایسه با سیستم های معمولی که از عملکرد بهترین عکسبرداری استفاده نمی کنند ، می تواند حدود 40 تا 50 درصد کاهش یابد.

پاناسونیک همچنان به بهبود محصولات مرتبط با امنیت/نظارت خود و ارائه راه حل های مختلف برای پاسخگویی به نیازهای روزافزون و متغیر مشتریان می پردازد ، مانند راه حل های تشخیص چهره برای مدیریت یکپارچه با سیستم های نظارت تصویری موجود. با ارائه این راه حل ها ، این شرکت قصد دارد به یک "یکپارچه کل" تبدیل شود که می تواند در عملیات خط مقدم مشتریان مشارکت داشته باشد.

نرم افزار تشخیص چهره یادگیری عمیق پاناسونیک دارای ویژگی های زیر است:

  1. دقت بالا:

- بالاترین موتور تشخیص چهره جهان که توسط NIST ارزیابی شده است (چالش صورت IJB-A)

- عملکرد iA و بهترین عکس ها ، عملکرد موتور تشخیص چهره را به حداکثر می رساند و دقت تشخیص بالایی را ارائه می دهد

  1. کاهش هزینه سیستم: فقط تصاویر "بهترین عکس" را برای کاهش بار سرور و بار شبکه ارسال کنید
  2. قابلیت توسعه سیستم:

- ثبت نام تا 30،000 چهره (موجود به عنوان یک گزینه)

- مدیریت یکپارچه با سیستم نظارت تصویری i-PRO: مدیریت یکپارچه سیستم تشخیص چهره و سیستم نظارت تصویری موجود با GUI مشابه را امکان پذیر می کند.

برچسب ها: قیمت دوربین مدار بسته, قیمت دوربین مداربسته, دوربین مدار بسته قیمت, دوربین مدار بسته, دوربین مداربسته آی پی, دوربین مداربسته بولت, خرید دوربین مداربسته, فروش دوربین مداربسته, دوربین مداربسته پاناسونیک, همراه صهبا, دوربین مداربسته پاناسونیک i-Pro, iVMD

عضویت در خبرنامه

ارتباط با ما

نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، خیابان کاووسی فر، پلاک 23
تلفن: 22276534-021     22255495-021     info 'at' sahba-co 'dot' com